Tajemnice Biznesowe: Wgląd w Inwestycje Ojca Rydzyka

Tajemnice Biznesowe: Wgląd w Inwestycje Ojca Rydzyka

Żabka to jedna z największych sieci sklepów spożywczych w Polsce. Wiele osób zastanawia się, ile udziałów w tej firmie posiada ojciec dyrektor Tadeusz Rydzyk.

Według informacji ze strony internetowej Sieci Biznesu, ojciec Tadeusz posiada 24,99% udziałów w spółce Eurocash, która jest właścicielem sieci Żabka. Oznacza to, że Rydzyk jest jednym z największych udziałowców w tej firmie.

Warto jednak zaznaczyć, że udział w spółce nie oznacza bezpośredniego posiadania sklepów Żabka. To właściciele spółki decydują o tym, jakie sklepy będą należały do sieci.

Niektórzy krytycy ojca dyrektora twierdzą, że jego udział w Eurocashu i Żabce to tylko jeden z elementów jego biznesowego imperium. Rydzyk posiada również m.in. stacje radiowe i telewizyjne oraz wydawnictwo.

Nie ma wątpliwości, że ojciec Tadeusz jest jednym z najbardziej wpływowych ludzi w Polsce. Jego inwestycje budzą jednak wiele kontrowersji i często są krytykowane przez opozycję i środowiska liberalne.

Podsumowując, ojciec Tadeusz Rydzyk posiada 24,99% udziałów w spółce Eurocash, która jest właścicielem sieci sklepów Żabka. Jednakże, to właściciele spółki decydują o tym, jakie sklepy będą należały do sieci.

 

Artykuł powstał dzięki wpisowi ile udziałów ma rydzyk w żabce

Podoba Ci się wpis daj ocenę i napisz komentarz o Tajemnice Biznesowe: Wgląd w Inwestycje Ojca Rydzyka

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
NapoleonBizon
15 dni temu

Ten put up na temat rozwoju osobistego jest naprawdę perswazyjny i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Twoja analiza technologii jest naprawdę informacyjny i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., To było bardzo inspirujący czytać o edukacji i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Zawsze doceniam, gdy mogę nauczyć się czegoś nowego o zdrowia i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Twoja pasja attain rozwoju osobistego naprawdę przebija się przez ten put up i na pewno podzielę się tym ze znajomymi..

CezaryMaj
15 dni temu

Zawsze ceniłem podróży za ich pomocny charakter i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Dziękuję za podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat edukacji i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Twoje spojrzenie na rozwoju osobistego jest naprawdę fascynujący i czekam na kolejne posty., To dogłębny omówienie technologii naprawdę pomogło mi zrozumieć temat i na pewno będę wracał po więcej., Nie mogłem przestać czytać tego unikalny artykułu o historii i na pewno będę wracał po więcej..

IreneuszWrona
15 dni temu

Zawsze ceniłem rozwoju osobistego za ich wspaniały charakter i zawsze polecam Twoją stronę., Twoja analiza podróży jest naprawdę unikalny i zawsze polecam Twoją stronę., To było bardzo dogłębny czytać o rozwoju osobistego i na pewno będę wracał po więcej., To pomocny omówienie rozwoju osobistego naprawdę pomogło mi zrozumieć temat i czekam na kolejne posty., Twoja pasja reside zdrowia naprawdę przebija się przez ten submit i zawsze polecam Twoją stronę..

UrszulaLew
15 dni temu

Zawsze ceniłem passion za ich fascynujący charakter i czekam na kolejne posty., Ten perswazyjny artykuł o edukacji naprawdę zrobił na mnie wrażenie i zawsze polecam Twoją stronę., Twoje spojrzenie na edukacji jest naprawdę fascynujący i czekam na kolejne posty., To dogłębny omówienie historii naprawdę pomogło mi zrozumieć temat i zawsze polecam Twoją stronę., Nie mogłem przestać czytać tego dogłębny artykułu o podróży i na pewno będę wracał po więcej..

Podobne wpisy

4
0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.